בוא ניתן לך שרות אישי

מודלים כלכליים

 
לא נעים? לא יודעים איך לעשות זאת? אם יש לך תיק השקעות, קרנות נאמנות, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות פנסיה או ביטוחי חיים, אנו מספקים בדיקה והשוואה מקצועית בין תשואותיהם של מנהלי ההשקעות ומניידים את כספיך בהתאם.
 
אנו נמצא לך את הכספים "האבודים"-ביטוחים שהופסקו,קופות גמל לא פעילות וכדומה.
 
מיהו מנהל השקעות שראיית השוק שלו המעמיקה ביותר ותשואותיו טובות ביחס למגמות בשוק? אנו עוקבים אחרי כוחות השוק, מסייעים לך בהעברה של כספיך למקום טוב יותר ללא כל אי נעימות, מפחיתים את דמי הניהול עבורך ועוקבים אחרי דרך ניהולם של כספיך.
 
אנו נפגוש אותך לפגישת הכרות והכוונה בה ננסה לקבל תמונה מדויקת וברורה ככל הניתן לגבי מכלול הנכסים הפיננסיים שברשותך. אנו נברר איתך את מצבך הפיננסי, את גישתך להשקעות, את מטרת ההשקעה, את אופק ההשקעה מבחינת הזמן המשוער שבו הכסף יהיה חופשי להשקעות, ועל בסיס כל אלה ועוד, קובעים יחד איתך את המדיניות הכוללת של תיק ההשקעות המתאימה לכל המרכיבים האלה. חשוב להדגיש כי,  מדיניות זו ניתנת לשינוי מצידך בכל עת, אם כי לא מומלץ לשנות אותה לעיתים קרובות.  בתום הפגישה, נמליץ בפניך על מספר בתי השקעות שלדעתנו מתאימים לאופי ההשקעתי שלך.  הבחירה בסופו של דבר עם איזה בית/בתי השקעות לעבוד תהיה אך ורק שלך. אח"כ יש לחתום על הסכם בינך לבין חברת ההשקעות הקובע את תנאי ההתקשרות, את מדיניות ההשקעה ותנאים אחרים הנדרשים לפי חוק הייעוץ
באמצעותנו תקבל עמלות אטרקטיביות ככל האפשר הן מול בתי ההשקעותוהן מול הבנק בו מתנהל חשבונך
אנו מלווים את הלקוח במעקב ובקרה שוטפת אחר התנהלות מנהל/י התיקים הנבחר/ים
הגדרת צרכי ויעדי הלקוח ,אבחון פרופיל, סיכון-תשואה.
חיסכון נזיל- סכום כסף שהלקוח מעוניין להשקיע אותו חודש בחודשו ו/או כסכום חד פעמי  ע"י צמצום בהוצאות או הכנסה שאיננה נצרכת. בתפיסה שלנו המשמעות הינה ויתור על צריכה בהווה לצורך צריכה גבוה יותר בעתיד או במילים אחרות השקעה בהווה לצורך קבלת סכום גבוה יותר בעתיד, קרן בתוספת תשואה או ריבית. אלטרנטיבה עדיפה בכל קשת ההשקעות למוצרים בנקאיים.
 
 
 
 
מחויבים לביטוח שהכי כלכלי בשבילך - צור קשר
חזרה לעמוד הקודם